16.05.2021

Adrian Wojtkowiak na podium w Pucharze Polski seniorów!!!

Bardzo dobry występ florecistów naszego klubu w Pucharze Polski seniorów we Warszawie.

Podopieczny Włodzimierza Węcławka Adrian Wojtkowiak utrzymuje dobrą dyspozycję od początku sezonu. Trzeci raz w tym sezonie stanął na najniższym stopniu podium w Pucharze Polski seniorów. W szerokim finale zakończyli turniej podopieczni Tomasza Ciepłego: Maciej Bem miejsce 6 oraz Jakub Dołżycki miejsce 7. Walki o wejście do najlepszej 16 przegrali: Kacper Szczypiński miejsce 22, Igor Woźniak miejsce 27, Kamil Matusewicz miejsce 29. Po przegranych walkach o wejście do 32 z turniejem pożegnali się Aleksander Pera miejsce 41, Szymon Pichłacz miejsce 42, Antoni Bem 52. W eliminacji grupowej wygrali jedną walkę Oliwier Ciepły i Olaf Wiśnik, ale to nie wystarczyło na kontynuowanie turnieju. Ciepły miejsce 67, Wiśnik 69.

W najbliższy weekend nasi floreciści będą bronić Mistrzostwa Polski seniorów w odmłodzonym składzie.