14.09.2018

Pichłacz i Woźniak w szerokim finale I Pucharu Polski juniorów młodszych.

W niedzielę 9 września w Toruniu odbył się I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie chłopców. Bardzo dobrze zaprezentowało się  dwóch zawodników naszego klubu: Szymon Pichłacz  i Igor Woźniak. Piąte miejsce zajął Szymon Pichłacz, który powrócił do naszego klubu po trzech latach przerwy. Podopieczny Włodzimierza Węcławka w eliminacji grupowej otrzymał tyko dwa trafienia co dało mu trzecie rozstawienie do turnieju głównego. Po bardzo zaciętej walce ćwierćfinałowej Szymon przegrał z Adamem Jakubowskim UKS ATENA GDAŃSK 15:13 i zajął piąte miejsce. 7 miejsce zajął Igor Woźniak, Podopieczny Tomasza Ciepłego w ćwierćfinale przegrał  15:09 z Mateuszem Biedrzyckim AZS-AWF WARSZAWA. Turniej wygrał bezkonkurencyjny w tej kategorii wiekowej Adam Podralski UKS ATENA GDAŃSK, Podralski pokonał w finale klubowego kolegę Adama Jakubowskiego 15:08