02.06.2018

K.Lachman, M.Bem, B.Cegielski w szerokim finale Mistrzostw Polski!!!

W sobotę w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie  odbyły się indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów.  Mistrzami Polski zostali Julia Walczyk KU AZS UAM POZNAŃ  i Andrzej Rządkowski WROCŁAWIANIE. Trzech naszych zawodników zakończyło turniej w szerokim finale. Najlepsze miejsce zdobyła Podopieczna Krzysztofa Szymkowiaka Katarzyna Lachman, która zakończyła turniej na miejscu 5. Maciej Bem (tr. Tomasz Ciepły) zajął miejsce 7, natomiast podopieczny Włodzimierza Węcławka Bartosz Cegielski zajął miejsce 8.  Walki o wejście do najlepszej 8 przegrali. Ubiegłoroczna mistrzyni Polski Martyna Synoradzka, przegrała z Martą Łyczbińską jednym trafieniem 11:10 zajęła 11 miejsce.  Bartosz Żurawski zajął miejsce 13, Filip Kubiak zakończył turniej na miejscu 14.