23.04.2018

Kozłowski i Wojtkowiak z brązowymi medalami Akademickich Mistrzostw Polski!!!

W sobotę 21 kwietnia w hali widowiskowo – sportowej UAM przy ulicy Zagajnikowa 9 odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w szermierce. Turniej wygrał Andrzej Rządkowski Uniwersytet Wrocławski, który pokonał w finale Maxima Tarasiewicza Politechnika Wrocławska. Brązowy medale zdobyli podopieczni Włodzimierza Węcławaka Szymon Kozłowski i Adrian Wojtkowiak. Kozłowski reprezentował Akademie Wychowania Fizycznego w Poznaniu, natomiast Wojtkowiak Politechnikę Poznańską. W szerokim finale miejsca 5 i 6 wywalczyli kolejni podopiecznie trenera Węcławka kolejno Bartosz Żurawski Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz Filip Kubiak Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na miejscu 11 zakończył turniej Kacper Bem Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu.