15.04.2018

Cztery medale Mistrzostw Okręgu Juniorów młodszych!!!

15 kwietnia 2018 r. w sali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnowie Podgórnym odbyły się Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych we florecie dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy KS AZS AWF Poznań, podopieczni tr Tomasza Ciepłego, zdobywając cztery medale!!!. Wśród dziewcząt tytuł mistrzyni okręgu we florecie dziewcząt obroniła Aleksandra Wieczorek pokonując w finale zawodniczkę Warty Muszkieterowie Poznań – Emilię Kręc. Brązowe medale zdobyły Antonina Lachman i Aleksandra Liszka. Wśród chłopców srebrny medal zdobył Igor Wożniak, który w bardzo zaciętym pojedynku finałowym, zaledwie jednym trafieniem uległ Piotrowi Stchowiakowi – Warta Muszkieterowie Poznań. W szerokim finale turniej zakończyła Zuzanna Jóźwiak zajmując miejsce 5 oraz Olaf Wiśnik na miejscu 6.