08.04.2018

Feliks Wiśnik wygrywa Igor Woźniak na III miejscu w Szczecinie!!!

W niedzielę 8 kwietnia w Szczecinie, w drugi dzień Pucharu Ziem Północnych na planszach rywalizowali chłopcy. Klub AZS AWF Poznań reprezentowało ośmiu zawodników w czterech kategoriach wiekowych. Najlepszym zawodnikiem okazał się Feliks Wiśnik (kategoria zuch), który już od samego początku wykazywał świetną formę. Zdobywszy prowadzenie po eliminacjach grupowych, nie oddał go już do końca i stanął na najwyższym stopniu podium!!!. Na podium w kategorii młodzik uplasował się Igor Woźniak (tr Tomasz Ciepły), który ulegając w półfinale Tomaszowi Gorczyca UKS Atena Gdańsk, zdobył III miejsce. Na miejscu 14 turniej zakończył Olaf Wiśnik (kat. JM), który awans do szerokiego finału nieznacznie przegrał z reprezentantem IKS Leszno Ossentowskim Mikołajem. Kolejni dwaj juniorzy młodsi – Kamil Matusewicz i Marcin Napieralski zajęli miejsca odpowiednio 17 i 21. Na miejscu 24 turniej zakończył Antonii Bem. Pozostali nasi zawodnicy zajęli dalsze miejsca W kategorii dzieci Filip Jakubowski i Eryk Woźniak spotkali się w walce o awans do 32 turnieju. Wygrał niżej rozstawiony po eliminacjach grupowych Eryk, niestety przeciwnik w kolejnym pucharze był już za trudny, a przegrana walka dała Erykowi miejsce 32, tuż za nim na miejscu 33 był Filip.