22.03.2018

Bartosz Cegielski brązowym medalistą Mistrzostw Polski Młodzieżowców!!!

W czwartek 22 marca w Obornikach Śląskich odbyły się Mistrzostwa Polski młodzieżowców. W turnieju brało udział trzech podopiecznych trenera Włodzimierza Węcławka. Bartosz Cegielski, Bartosz Żurawski i Krystian Koper. Dwóch Bartków spotkało się w ćwierćfinale. Lepszy o jedno trafienie był Cegielski, który wygrał z kolegą klubowym Żurawskim 15:14. W półfinale Bartosz Cegielski walczył z Andrzejem Rządkowskim Wrocławianie. Walkę wygrał zawodnik z Wrocławia. Mistrzem Polski został Andrzej Rządkowski, który pokonał w finale Strzeleckiego Aleksa Warta Muszkieterowie Poznań 15:3. Na najniższym stopniu podium obok Bartka Cegielskiego stanął Maxim Tarasiewicz Wrocławianie. Bartosz Żurawski zajął 5 miejsce,  Krystian Koper zakończył turniej na 20 miejscu.

Jutro odbędzie się turniej drużynowy i kolejna szansa na medal podopiecznych trenera Włodzimierza Węcłąwka.