03.03.2018

Igor Woźniak i Feliks Wiśnik zwyciężają w Pucharze Rajców Gdńskich!!!

W  sobotę 3 marca w Gdańsku odbyła się  XII edycja  ogólnopolskiego turnieju we florecie dziewcząt i chłopców „O Puchar Rajców Gdańskich”. Świetnie na tych zawodach wypadli zawodnicy KS AZS AWF Poznań, zwyciężając w dwóch kategoriach wiekowych!! W kategorii 12-14 lat na najwyższym stopniu podium stanął Igor Woźniak (tr Tomasz Ciepły), a w kategorii dziewięciolatków najlepszy okazał się Feliks Wiśnik. Poza tym  dwoje naszych zawodników uplasowało się w finałowej ósemce turnieju Zuzanna Wojewódzka (tr Luiza Wojewódzka) w kategorii 10-11 lat  i Antonii Bem (tr Włodzimierz Węcławek) w kategorii 12-14 lat zajęli piąte miejsca. Pozostali nasi zawodnicy Zuzanna Góralczyk, Barbara Lachman, Adrian Kapała oraz Jakub Gonda  mimo dzielnej postawy zajęli dalsze miejsca.