12.05.2017

Konstancja Cichocka w finale OOM 2017

Świetny występ podopiecznej Krzysztofa Szymkowiaka Konstancji Cichockiej w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych – Lubuskie 2017

Konstancja Cichocka po bardzo dobrych walkach zajęła ósme miejsce. W drodze do szerokiego finału „Cicha” pokonała rozstawioną z numerem 6 po eliminacji grupowej Julią Bessman UKS DE LA SALLE  15:08. Następną walkę Konstancja wygrała z Karoliną Żurawska Budowlani Toruń 14:08. Niestety w drodze do medalu zatrzymała „Cichą”  Malwina Kołodziejczyk UKS ATENA GDAŃSK.  Aleksandra Wieczorek po przegranej walce z Oliwią Szabelską 15:09 zajęła 11 miejsce.  Andżelika Figler zajęła miejsce 21, Zuzanna Jóźwiak 22, Zuzanna Suchomska 25, Zofia Hałaburda miejsce 29 i Antonina Lachman miejsce 30.

We florecie chłopców na 9 miejscu zakończył start w Olimpiadzie Maciej Bem, który przegrał jednym trafieniem 15:14 z Jakubem Cierlukiem UKS ATENA GDAŃSK. Michał Fredrych zakończył turniej na 29 miejscu. Olaf Wiśnik miejsce 41.