Osiągnięcia - 2013

Floret

Kategoria wiekowa

Zuch

Aleksandra Nowakowska 

III miejsce    Youngester Cup dzieci we florecie kobiet Cottbus 02-03-2013

 

Oliwier Ciepły

III miejsce    Youngester Cup dzieci we florecie mężczyzn Cottbus 02-03-2013

 

Bartosz Kotkowski

VII miejsce    Youngester Cup dzieci we florecie mężczyzn Cottbus 02-03-2013

 

Kategoria wiekowa 

Dzieci

Antonina Lachman

I miejsce    Youngester Cup dzieci we florecie kobiet Cottbus 02-03-2013

 

Maciej Bem

I miejsce    Youngester Cup dzieci we florecie mężczyzn Cottbus 02-03-2013

 

Aleksandra Wieczorek

II miejsce    Youngester Cup dzieci we florecie kobiet Cottbus 02-03-2013

 

Julia Kolibabka

II miejsce    Youngester Cup dzieci we florecie kobiet Cottbus 02-03-2013

 

Dominika Tomaszewska

VII miejsce    Youngester Cup dzieci we florecie kobiet Cottbus 02-03-2013

 

Kategoria wiekowa 

Młodzik

Sesil Sali

III miejsce    Youngester Cup dzieci we florecie kobiet Cottbus 02-03-2013

 

Aleksander Pera

III miejsce    Youngester Cup dzieci we florecie mężczyzn Cottbus 02-03-2013

 

Kategoria wiekowa 

Junior - młodszy

Filip Kubiak

I miejsce    Challenge Wratislavia Międzynarodowy turniej szermierczy we florecie mężczyzn 23-03-2013 Wrocław

 

Kasper Paluszkiewicz

II miejsce   III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn 05-01-2013 Gdzńsk

 

Bartosz Małecki 

V miejsce    Mistrzostwa Polski Juniorów we florecie mężczyzn drużynowo w składzie: Metza, Kolak, Wiśniewski, Małecki  10-02-2013 Wrocław

 

Katarzyna Lachman

V miejsce   Puchar Europy Kadetek we florecie kobiet  12-01-2013 Poznań

 

Klaudia Adamska

VII miejsce   Mistrzostwa Polski Juniorów we florecie kobiet drużynowo w składzie: Wieczorek, Madajczyk, Ptak H. Adamska

 

Kategoria wiekowa 

Junior

Oskar Metza 

II miejsce   Mistrzostwa Polski Junioróe we florecie mężczyzn 09-02-2013 Wrocław

V miejsce   Mistrzostwa Polski Junioróe we florecie mężczyzn drużynowo w składzie: Metza, Kolak, Wiśniewski, Małecki 10-02-2013 Wrocław

 

Patryk Kolak

V miejsce   Mistrzostwa Polski Junioróe we florecie mężczyzn drużynowo w składzie: Metza, Kolak, Wiśniewski, Małecki 10-02-2013 Wrocław

 

Rafał Wiśniewski

V miejsce   Mistrzostwa Polski Junioróe we florecie mężczyzn drużynowo w składzie: Metza, Kolak, Wiśniewski, Małecki 10-02-2013 Wrocław

VIII miejsce  Mistrzostwa Polski Junioróe we florecie mężczyzn 09-02-2013 Wrocław

 

Zuzanna Wieczorek

VII miejsce   Mistrzostwa Polski Junioróe we florecie mężczyzn kobiet w składzie: Wieczorek, Madajczyk, Ptak H. Adamska 10-02-2013 Wrocław

 

Zuzanna Madajczyk

VII miejsce   Mistrzostwa Polski Junioróe we florecie mężczyzn kobiet w składzie: Wieczorek, Madajczyk, Ptak H. Adamska 10-02-2013 Wrocław

 

Halina Ptak

VII miejsce   Mistrzostwa Polski Junioróe we florecie mężczyzn kobiet w składzie: Wieczorek, Madajczyk, Ptak H. Adamska 10-02-2013 Wrocław

 

Kategoria wiekowa 

Senior

Martyna Synoradzka

I miejsce   I Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet 06-01-2013 Gdańsk

VII miejsce II Puchar Polski Seniorów we florecie kobiet 23-02-2013 Gdańsk

XII miejsce Puchar Świata Seniorów we florecie kobiet Reinhold-Wurth-Cup 08-03-2013 Tauberbishofseim

XII miejsce  Puchar Świata Seniorów we florecie kobiet 23-03-2013 Sankt Peterzburg

XI miejsce Puchar Świata Seniorów we florecie kobiet 27-03-2013 Turyn

 

Malgorzata Wojtkowiak

XII miejsce  Puchar Świata Seniorów we florecie kobiet 02-03-2013
Sankt Peterzburg

 

Tomasz Ciepły

V miejsce   I Puchar Polski Seniorów we florecie mężczyzn 06-01-2013 Gdańsk

 

Partnerzy Dla sponsorów

X
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.